Uživatel: Nepřihlášen

Rychlé info

Telefon: 774 592 265
E-mail: haircosmetic@seznam.cz
V košíku máte 0 položek

Doporučujeme

URČENO VŠEM PŘÍZNIVCŮM ŠETRNÉHO BARVENÍ VLASŮ

Barvení vlasů v souladu s přírodou

Vizual Subtil malýBarvení vlasů, o kterém bylo dosud možné pouze snít, je nyní již realitou! Představujeme Vám revoluční produkt – francouzskou profesionální barvu na vlasy SUBTIL GREEN, složenou ze surovin, z nichž je minimálně 92% přírodního původu (schváleno společností Ecocert). Proto neváhejte a dopřejte svým vlasům novou barvu a nové zdraví.

SUBTIL GREEN je barva na vlasy vytvořená bez použití amoniaku, parabenů, parafinového oleje, PPD a rezorcinu. Jedná se o profesionální barvu kategorie "VIP".

Umožňuje dosáhnout stálé syté barvy a zároveň i ochrany vlasů. Exkluzivní barva SUBTIL GREEN je vyvinutá tak, aby ženám poskytla nový pocit luxusu, krásy a tu nejšetrnější péči o vlasy. Nová barviva umožňují maximální proniknutí do struktury vlasu, které je základem pro maximální trvanlivost barvy. Barva je ideálně vyvážená, skvěle kryje šediny a přitom nepoškozuje strukturu vlasů.

Složení barev SUBTIL GREEN zahrnuje také složky chránící vlasovou pokožku, což činí tyto barvy vhodnými i pro klientky s velmi citlivou pokožkou hlavy.


Ke specifikům SUBTIL GREEN patří také absence nepříjemného zápachu nebo jakýchkoliv negativních projevů, spojených s barvením barvou s amoniakem, například svědění pokožky hlavy, nezřídka se objevující při barvení tradičními barvami. Barva SUBTIL GREEN má příjemnou ovocno-květinovou vůni.SUBTIL GREEN

Barvení vlasů v souladu s přírodou profesionálními barvami SUBTIL GREEN si můžete vyzkoušet v Kadeřnickém a kosmetickém salonu WINCI, Malinovského nám. 5, 602 00 Brno, www.winci.cz. Objednávejte se na tel.: 774 592 263.

Balíček Subtil Care Color Trio SetJako domácí péči o Vaše barvené vlasy Vám doporučujeme řadu SUBTIL CARE Color, vytvořenou speciálně pro potřeby barvených a melírovaných vlasů. Výrobky se vyznačují profesionálním složením bez BEZ SILIKONU a PARABENU a obsahují také UV filtr, který chrání stálost barvy před účinky slunečního záření.

Výrobky SUBTIL CARE můžete zakoupit rovněž ve formě cenově zvýhodněné sady jako Balíček SUBTIL CARE Color Protecting set či Balíček SUBTIL CARE Color Protecting TRIO set.

 

2009 © Vlasová Eurokosmetika

Made by LUVR