Uživatel: Nepřihlášen

Rychlé info

Telefon: 774 592 265
E-mail: haircosmetic@seznam.cz
V košíku máte 0 položek

Di Angelo Cosmetics

No1. LASH EXTEND SERUMDi Angelo Cosmetics je malá rodinná firma, zabývající se výrobou kosmetiky v nejvyšší kvalitě. Svou lokací v městečku Cernobbio, téměř na hranicích Itálie se Švýcarskem, má na dosah řadu přírodních produktů a výtažků z rostlin, pěstovaných v Alpách soukromými producenty.

Di Angelo Cosmetics je na trhu od roku 2009 a zabývá se výrobou luxusní pěsticí a regenerační kosmetiky, hloubkově čisticích detoxikačních prostředků pro pleť a vlasové kosmetiky pro renomované značky a řetězce luxusních resortů. Zásadou společnosti je používání přírodních složek v co nejširším rozsahu. Řadu prvků, v kosmetice se objevujících, je možné získávat právě z přírodních zdrojů, což je sice složitější a nákladnější než jejich synteticky vyrobené verze, nicméně zákazníci to oceňují. 

Manufaktura také samozřejmě spolupracuje s předními evropskými a americkými laboratořemi a využívá i nejnovější objevené substance, které jsou svým účinkem revoluční a z přírodních zdrojů je nelze získat. Produkty Di Angelo Cosmetics jsou tedy zárukou nejvyšší kvality, výjimečné efektivity a vysokého procenta složek získaných z přírodních zdrojů.
 

No.1 LASH EXTEND SERUM 6 ml - sérum na prodloužení a růst řas

No1. LASH EXTEND SERUM - sérum na prodloužení a růst řas
Revoluční sérum prodlužuje růstovou fázi řas a zajišťuje jejich výživu. Řasa má tak delší dobu růstu a je oddálena doba jejího vypadnutí.
Původní cena: 2100 Kč Cena: 1950 Kč Detail Koupit

No.1 LIFT EYE CREAM 15 ml - oční krém s okamžitým efektem

No1. LIFT EYE CREAM 15 ml - revoluční oční krém s okamžitým efektem
Vyhladí a rozzáří pleť kolem očí, zmenšuje váčky pod očima, zesvětluje tmavé kruhy, působí jako antioxidant. Chrání proti vnějším vlivům.
Původní cena: 1850 Kč Cena: 1450 Kč Detail Koupit

No.1 GOLD HYALURON SKIN SERUM 30 ml - pleťové sérum s kyselinou hyaluronovou

No.1 GOLD HYALURON SKIN SERUM 30 ml - pleťové sérum s kyselinou hyaluronovou
Sérum navrací hydrataci, obnovuje kolagen a omlazuje pleť. Zbavuje pokožku toxinů a volných radikálů, působí protizánětlivě a čistí pleť.
Původní cena: 1150 Kč Cena: 990 Kč Detail Koupit

No.1 BUST+ ENHANCER CREAM 120 ml - krém na zvětšení prsou

No1. BUST ENHANCER CREAM 120 ml - krém na zvětšení prsou
Speciální krém na zvětšení prsou dokáže zvětšit poprsí až o jednu konfekční velikost, a to už během 4 týdnů. Pokožka bude hladší a pevnější.
Původní cena: 2100 Kč Cena: 1650 Kč Detail Koupit

2009 © Vlasová Eurokosmetika

Made by LUVR