Uživatel: Nepřihlášen

Rychlé info

Telefon: 774 592 265
E-mail: haircosmetic@seznam.cz
V košíku máte 0 položek

BIO IONIC - iontová technologie

Ionty jsou atomy, které získaly nebo ztratily elektron a díky tomu jsou nabity energií. Pozitivní ionty (kationty) ztratily elektron a považují se za nezdravé. Nacházejí se v prachu, kouři a dalších toxických látkách. Negativní - zdravé ionty (anionty) získaly elektron a do velké míry přispívají k tělesné rovnováze, energii a celkovému zdraví. Přirozené zdravé ionty, známé i jako “vzdušní vitaminy”, vznikají při přírodních jevech jako je blesk, vlnobití, vodopády, jako i při působení kosmických paprsků, nebo díky minerálům zemské kůry.

Bio Ionic - Profesionální péče o vlasy využívá technologicky vyspělý Komplex přirozených iontů (Natural Ion Complex™) k zavedení přirozených, zdravých iontů k vlasům. Přirozená energie iontů je dostatečně silná na to, aby rozrušila shluky molekul vody na mikroskopicky drobné částečky (proces atomizace), čímž umožní kosmetickým přípravkům a vlhkosti proniknout do vlasu skrz-naskrz. To znamená, že je v něm obnovena rovnováha vlhkosti a vlasová kutikula je scelena. Přípravky vyrobené metodou „Bio Ionic - Profesionální péče o vlasy” dosahují okamžitých výsledků. Vlasy jsou obnoveny, ozdraveny a posíleny a stanou se jemnějšími, hladšími a lesklejšími.

BlueWave™ jsou jedinými kartáči na světě, které využívají zvlněné nylonové štětiny nabité nano-iontovými hybridními minerály vytvářejícími pětkrát vyšší koncentrace přirozených negativních iontů a infračervené energie. S každým tahem kartáče jsou vaše vlasy lesklejší, hedvábnější a bez statického náboje.

Patentované nano-iontové žehličky Bio Ionic byly speciálně vyrobeny tak, aby vyhladily a narovnaly kudrnaté a nepoddajné vlasy o 50% rychleji bez tepelného poškození. Komplex přirozených iontů je aplikován přímo na horkou část žehličky, aby ošetřil vlasy přirozenou iontovou kúrou, hydratoval je a scelil jejich kutikulu pro odstranění krepatosti.
 
Patentované nano-iontové (Nano-Ionic™) kondicionérové fény Bio Ionic představují převratný krok vpřed ve vysoušení vlasů. Tyto fény umožňují milionům přirozených iontů proniknout do vlasů a tím je hydratovat. Vysušují do hladka, o polovinu rychleji než běžné fény a bez tepelného poškození. Zároveň jsou však lehké a tiché a uhladí kudrnaté, suché i statické vlasy. Přidávají objem a obnovují lesk.
 

BIO IONIC IonFixx Hydrating Strengthener 150 ml - vlasová péče

BIO IONIC IonFixx Hydrating Strengthener 150 ml - regenerační a hydratační péče
Účinná iontová energie oživí suché, poškozené vlasy. Pro zdravé vlasy jako pravidelná preventivní péče a pro poškozené jako S.O.S. péče.

Původní cena: 795 Kč Cena: 549 Kč Detail

BIO IONIC IonTherapy Smoothing Treatment 175 ml - kondicionér

BIO IONIC IonTherapy Smoothing Treatment 175 ml - kondicionér pro hladké vlasy
Koncentrovaný kondicionér pro super hladké vlasy. Hydratuje a obnovuje přirozenou vlhkost a pružnost, zanechává vlasy hladší a lesklejší.
Původní cena: 528 Kč Cena: 391 Kč Detail

BIO IONIC AGAVE Smoothing Shampoo 250 ml - hydratující šampon

BIO IONIC AGAVE Smoothing Shampoo 250 ml - Agave hydratující šampon
Hydratující šampon vlasy regeneruje a uhlazuje. Šetrný, bezsulfátový čisticí šampon zanechává vlasy jemné, lesklé a hladké.
Původní cena: 595 Kč Cena: 519 Kč Detail

BIO IONIC AGAVE Smoothing Shampoo MAXI 1000 ml - hydratující šampon

BIO IONIC AGAVE Smoothing Shampoo MAXI 1000 ml - hydratující šampon
Hydratující šampon vlasy regeneruje a uhlazuje. Šetrný, bezsulfátový čisticí šampon zanechává vlasy jemné, lesklé a hladké.
Původní cena: 1325 Kč Cena: 1150 Kč Detail

BIO IONIC AGAVE Smoothing Conditioner 250 ml - kondicionér hydratující

BIO IONIC AGAVE Smoothing Conditioner 250 ml - hydratující kondicionér
Hydratující kondicionér vlasy regeneruje a uhlazuje. Zanechává je jemné, lesklé a hladké. Dodává vlasům pružnost a pevnost.
Původní cena: 595 Kč Cena: 519 Kč Detail

BIO IONIC AGAVE Smoothing Conditioner MAXI 1000 ml - kondicionér hydratující

BIO IONIC AGAVE Smoothing Conditioner MAXI 1000 ml - kondicionér hydratující
Hydratující kondicionér vlasy regeneruje a uhlazuje. Zanechává je jemné, lesklé a hladké. Dodává vlasům pružnost a pevnost.
Původní cena: 1370 Kč Cena: 1190 Kč Detail

BIO IONIC AGAVE Oil Treatment 125 ml - olejová regenerační péče

BIO IONIC AGAVE Oil Treatment 125 ml - olejová regenerační péče
Nemastná olejová péče uhlazuje povrch vlasového vlákna, dodává hydrataci, jemnost a lesk. Zajišťuje perfektní výsledek u všech typů vlasů.

Původní cena: 980 Kč Cena: 869 Kč Detail

BIO IONIC AGAVE Smoothing Trio Set - třídílná vlasová péče pro poškozené vlasy

BIO IONIC AGAVE Smoothing Trio - třídílná vlasová péče pro poškozené vlasy
Sada vlasové péče pro uhlazení a lesk: AGAVE hydratující šampon 89 ml, hydratující kondicionér 89 ml a AGAVE regenerační olej 59 ml.
Původní cena: 1195 Kč Cena: 999 Kč Detail Koupit

BIO IONIC AGAVE Restorative Hydrating Mask 236 ml - maska

BIO IONIC AGAVE Restorative Hydrating Mask 236 ml - posilující hydratační maska
Intenzivní rekondiční maska plná hydratačních cukrů z rostliny agave pomáhá vlasy ozdravovat a zjemňovat, aniž by je zatížila.
Původní cena: 1045 Kč Cena: 995 Kč Detail

BIO IONIC BlueWave Small Round Brush - iontový kartáč na vlasy malý

 BIO IONIC BlueWave Small Round Brush - iontový kartáč na vlasy malý
Iontový kartáč na vlasy malý, průměr 25 mm. Pečuje o vlasy a dodává jim lesk, urychluje narovnávání, sušení i styling vlasů, hydratuje.
Původní cena: 730 Kč Cena: 649 Kč Detail

BIO IONIC BlueWave Medium Round Brush - iontový kartáč střední

BIO IONIC BlueWave Medium Round Brush - iontový kartáč na vlasy střední
Iontový kartáč na vlasy střední, průměr 33 mm. Pečuje o vlasy a dodává jim lesk, urychluje narovnávání, sušení i styling vlasů, hydratuje.
Původní cena: 730 Kč Cena: 649 Kč Detail

BIO IONIC BlueWave Large Round Brush - iontový kartáč na vlasy velký

BIO IONIC BlueWave Large Round Brush - iontový kartáč na vlasy velký
Iontový kartáč na vlasy velký, průměr 43 mm. Pečuje o vlasy a dodává jim lesk, urychluje narovnávání, sušení i styling vlasů, hydratuje.
Původní cena: 789 Kč Cena: 699 Kč Detail

1   |   2      »      

2009 © Vlasová Eurokosmetika

Made by LUVR