Uživatel: Nepřihlášen

Rychlé info

Telefon: 774 592 265
E-mail: haircosmetic@seznam.cz
V košíku máte 0 položek

AROMATERAPIE A PRODEJ ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ BEWIT

Esenciální oleje mají své místo v péči o zdraví a krásu od nepaměti, zmínky o nich najdeme v hieroglyfech na zdech egyptských chrámů, v čínských a indických lékařských knihách, psali o nich Aztékové, jsou opakovaně zmiňovány i v Bibli.

V dnešní době hledáme způsoby, jak se navrátit zpět k maximální přirozenosti. Esenciální oleje jsou proto jednoznačně dobrou volbou. Mohou proměnit vás samotné i váš pohled na péči o sebe, své blízké i o svou domácnost.

Chceme-li získat maximální účinek z esenciálních olejů, je třeba důsledně se zajímat o jejich kvalitu. Uměle vyrobené oleje jsou z terapeutického hlediska bezcenné a mohou dokonce i škodit, přestože jejich vůně může někomu připadat příjemná. Mnoho čistých esenciálních olejů obsahuje složité molekuly a isomery, které nelze v laboratoři vyrobit.

Esenciální oleje BEWIT s garancí kvality lze nyní pohodlně zakoupit ve speciálním e-shopu BEWIT! Chcete-li se registrovat, můžete ZDE

Pokud potřebujete poradit nebo se o problematice esenciálních olejů dozvědět více informací, navštivte stránky Pyramida života terapeutky Leony Kaslové.

Esenciální oleje BEWIT

2009 © Vlasová Eurokosmetika

Made by LUVR